Arabská škola

  Nově v Arabesque od listopadu otevíráme arabskou školu pro saúdské žáky

  Po velkém úspěchu libyjské školy v loňském roce Arabesque rozšiřuje své působení a otvírá soukromou školu pro děti zaměstnanců saúdskoarabské ambasády v Praze. Díky malému počtu žáků je výuka vlastně individuální- každý učitel se věnuje jednomu, maximálně dvěma žákům. Tak je zajištěna vysoká kvalita výuky, 100% koncentrace dětí při výuce a dokonalé obeznámení učitele se silnými a slabšími stránkami každého studenta.

  Vyučujeme denně 6 hodin a naši profesoři jsou Arabové s vysokoškolským vzděláním dosaženým v arabštině a s kvalifikací k výuce.

  Jste z arabských zemí a hledáte profesionální a vhodnou výuku pro Vaše děti v arabštině? Kontaktujte nás přímo na telefonu 777 787 337 

   

   

  Arabská škola v Arabesque probíhá dle libyjského vzdělávacího programu a podle libyjských učebnic.

  ti se v arabské škole učí  běžné předměty jako například matematiku, historii, zeměpis, přírodopis a k tomu navíc studují i angličtinu. Učitelé jsou rodilí mluvčí pocházející z arabských zemí se vzděláním dosaženým v arabském jazyce. 

  Výuka se koná čtyřikrát týdně od pondělí do čtvrtka a to od 9:00 do 12:30. Školní rok trvá od září do dubna a v květnu probíhají oficiální závěrečné zkoušky v Bratislavě.

  Děti se učí v malých a výborně vybavených třídách v rodinném a přátelském prostředí. Výhodou je individuální přístup učitelů, jednotlivé třídy jsou malé, a tudíž se každému dítěti dostane vynikající péče. Součástí výuky je samozřejmě také náboženská výchova a to i v praxi. V rámci zpříjemnění výuky se děti také občas věnují práci s keramikou nebo mají hodinu češtiny.

  Arabská škola Arabesque se nachází na velmi dobře dostupném místě v Praze 6, poblíž metra a tramvajových zastávek Hradčanská a Dejvická a v blízkosti jednotlivých arabských ambasád. V současné době plánujeme zřídit také dopravu pro děti minibusem vždy do školy a ze školy zpět domů.

  Hodiny v arabské škole probíhají jako soukromé hodiny předmětů základních a středních libyjských škol a jsou určeny pro rodilé mluvčí arabštiny, kteří nemají jinou možnost výuky po dobu jejich pobytu v Česku. Program Arabské školy nesupluje výuku na základní a střední škole, která je povinná pro občany České republiky. 

   

   

  English
  العربية
  Česky
  Arabesque facebok