Tlumočení, překlady

Ať už potřebujete tlumočení na profesionální úrovni nebo jen překlad kratičkého textu, jsme vždy připraveni Vám poskytnout kvalitní služby na profesionální úrovni, které se opírají o naše dlouholeté zkušenosti. Jako experti na jazyky Blízkého východu nabízíme překladatelské a tlumočnické služby v arabštině, perštině, angličtině, češtině a slovenštině.

Pro ceník tlumočení a překladů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 777 787 337 nebo prostřednictvím emailu education@arabic.cz.

 

Zajistíme Vám:

. konsekutivní tlumočení (řečník mluví v kratších úsecích, které tlumočník překládá do druhého jazyka)  

. simultánní tlumočení ( projev řečníka se tlumočí souběžně s jeho mluveným projevem)

. překlady běžných i odborných textů 

. soudní překlady z arabštiny a obráceně  

. expresní překlad textu do dvou dní 


Podle požadavku klienta zajistíme rodilé mluvčí s výbornou znalostí češtiny i české tlumočníky, kteří arabštinu nebo perštinu vystudovali na vysoké škole a ovládají tyto jazyky na vysoké úrovni. V případě zájmu nabízíme průvodcovské služby, turistické materiály v arabštině, možnost zajistit dopravu s arabskými řidiči a celý tým arabských mluvčích pro Vaši akci, aby se Vaši klienti cítili co nejlépe a Vy jste mohli nabídnout komplexní služby.

Pro arabské rodiny nebo klientky- ženy zajistíme tlumočnice.

Pokud připravujete pobyt nebo výlet pro klienty z arabských zemí a nemáte s touto specifickou klientelou zkušenosti, rádi Vám nabídneme konzultace. Našim prostřednictvím můžete připravit program šitý na míru, včetně restaurací a obchodů s halál občerstvením, logistické zajištění modliteb (pokud to klient požaduje) a další podle Vašich požadavků. 

English
العربية
Česky
Arabesque facebok