Arabština

Arabština (اللغة العربية) patří do skupiny semitských jazyků a v současnosti je třetím nejrozšířenějším jazykem na světě, kterým mluví kolem 250 miliónů lidí. Arabština je úředním jazykem v 27 zemích a jedním ze šesti úředních jazyků OSN.

V naší jazykové škole se moderní spisovná arabština (MSA) vyučuje ve skupinových nebo individuálních kurzech na 6 úrovních a Vaši znalost arabského jazyka ještě prověříme a procvičíme v přípravných kurzech na státnice! Od nás budete odcházet s jistotou, že jste se naučili přesně to, co potřebujete.

Jako jediná škola v České republice organizujeme skupinové kurzy spisovné arabštiny pro děti arabských imigrantů, které probíhají v arabštině a ve kterých se děti učí podle arabských učebnic!

Rovněž je možné se u nás naučit nespisovnou t.j. hovorovou, dialektovou arabštinu z různých koutů arabského světa, jejíž znalost oceníte v každodenní komunikaci na ulici a na místních trzích na svých cestách. 

Lektoři jazykové školy Arabesque jsou jak rodilí mluvčí, tak arabisté, kteří získali znalost spisovné arabštiny na prestižních evropských školách a v arabských zemích. Při výuce využívají kvalitních učebnic, které jsou k dispozici na českém a zahraničním trhu, a taktéž si připravují pro studenty vlastní materiály. Výuka je doplněná interaktivními moderními materiály jako jsou videa, filmy a pod.

Váháte, do které úrovně se přihlásit? Zkuste si vyplnit náš rozřazovací test nebo přijďte k nám na pobočku a my Vás zařadíme!   

English
العربية
Česky
Arabesque facebok